Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zabránit afrikanisaci a islamisaci naší země – první krůček k naší svobodě.

28. 06. 2017 13:50:13
Německý ministr Gerd Müller varoval před pohybem až 100 miliónů uprchlíků z Afriky směr sever (to už zde dokumentovala řada autorů). Já se neryju v netu, ale už nějakých 45 let sleduji západní zpravodajství.

A tyto zdroje mne přesvědčují, že civilisační zkáza západní Evropy je v tomto století už neodvratná. A plně sdílím názor Václava Klause, že nás může zachránit jen odchod z EU. Ale i to je nejisté.

Ono nejde jen o to nepřijmout nějaké momentální migranty. A to ještě někdy z r.2015. Vždyť kolik se jich navalilo do Evropy v roce minulém a kolik jich ušlechtilé logistické firmy převážejí od afrických břehů do Itálie a už i do Španělska v roce letošním. Po tisícovkách denně.

A nejde jen o tyto migranty. V západní Evropě jsou už statisíce a milióny přistěhovalců z Afriky a Orientu, žijících tam léta, mnozí už v bůhvíkolikáté generaci, a vlastnících pasy evropských zemí. Jen díky naší ekonomické nepřitažlivosti se k nám nehrnou – a v rámci EU by mohli – jsou už to občané EU. I když takové typy se už v centru Prahy vyskytují.

To německá města jsou bezbranná, když se v nich usadí francouzští severoafričané, vytvoří zločinecké gangy, ovládnou narko-scénu, atd. Jsou to přece občané EU. A ty gangy bojují i proti sobě, ale německá policie a justice jsou bezmocné, protože ty gangy nebo rozsáhlé stočlenné rodinné klany, to jsou státy ve státě, nevypovídají proti sobě, státní struktury ignorují. Do takových lokalit si německá policie už netroufá. A i kdyby si troufla, tak tam stejně nic nepořídí.

Já už nemohu psát o tom, jak se tak začíná rozpadat státní struktura v sousedním Německu, nemám ty údaje z netu, ale z běžného denního zpravodajství, a nemám sílu to všechno nahrávat, dokumentovat, fotit z obrazovky atd., a redakci blogu pak připadají mé příspěvky nedostatečně zdrojované, a už vícekrát byly mé příspěvky přeloženy do soukroma.

Budiž, beztak už ztrácím náladu je psát, tak psaní omezím. V téhle krásné roční době je potřeba se starat o zahradu, ovoce, zeleninu, brambory, a také udržovat bazén (a užívat si ho). Ostatně už jsem toho napsal dost, a mohu si po vzoru biblické Sáry říct: již dosti jsem psal, nyní v rozkoše se vydám.

To západní zpravodajství je konec konců dostupné všem, ať si na to každý najde čas sám. I když znalost němčiny není teď dostatečně módní.

Ale nevím, kolik lidí u nás je schopno pochopit, kam nás EU vleče, a už vůbec nechápu, jak může někdo uvažovat o zavedení eura. Než uvažovat o zavedení eura během příštích pěti či deseti let – to už bychom měli být dávno z EU venku.

Také nepřehlížím, jak vyhýbavě a pokrytecky se vyjadřují naši soudobí politici o tzv. kvótách. Např. že ty kvóty nefungují, atd. Ale o to přece vůbec nejde. A ta čísla jsou jen začátkem. K dalším masám migrantů se zatím diktátoři z Bruselu ještě nedostali. A denně ta čísla narůstají, stále rychleji (z příspěvků Moniky Pilloni na mne padají chmury).

A západní zpravodajství mne přesvědčuje o tom, že EU znamená zkázu – i kdybychom migranty nepřijímali. Jak se k tomu v budoucnu postaví Polsko či Maďarsko, to by mne také zajímalo.

Já už se toho nedožiju, ale zřetelně ve 21.století dochází k populační a bezpečnostní (a klimatické,...a další) katastrofě v Africe, Orientu a Asii. Jak uvedl pan Müller, týdně narůstá v Africe počet obyvatel o jeden milión. A k tomu sucho, náboženské a etnické války, atd. A pan Müller uvádí, že zejména v Africe se rozhoduje o budoucnosti světa. (K tomuto tématu měl myslím už před lety inteligentní příspěvek pan Jaromír P. z B.).

Já zcela egoisticky odmítám tuto katastrofu řešit pohybem jen nepatrného množství jen těch aktivních chytráků do dosud blahobytné Evropy. Podle mne to Africe nepomůže (dokonce jí to škodí, protože ti největší ubožáci tam zůstávají), a Evropu to zničí. V naší zemi jsme tuto katastrofu nezavinili – a nemáme důvody její následky nést.

Podzimních voleb se snad ještě dožiju a rozhodně budu volit jen podle toho, jak se která partaj k této probíhající katastrofě 21.století postaví. Vedle toho mně připadají nějaké ekonomické problémečky jako nevýznamné.

A co dodat k výrokům pana Müllera? Samozřejmě, je to bavorák z CSU – jiný německý politik by si to ani nedovolil, takové problémy připomínat. Já příliš nevěřím na nějaká spiknutí. Ale i mně nevzdělanci je jasné, že zejména populační explose v některých oblastech světa už vede ke katastrofě. To to vzdělanci v Evropě nevnímají? A tváří se, že transportem části těch afričanů do Evropy se něco vyřeší? I mně je jasné, že pro Evropu to bude znamenat zkázu.

Už i autorka Olga P. se k výrokům pana Müllera vyjádřila. A zkritisovala, jak tzv. vyspělé země Afriku vydíraly a stále vydírají. Ale na jednu pomoc zapomněla: průmyslově vyspělé země dodávají dostatek zbraní a munice všem válčícím stranám v Africe i v Orientu. Takže přece jen nějaká pomoc!

Autor: Josef Komárek | středa 28.6.2017 13:50 | karma článku: 42.61 | přečteno: 2478x

Další články blogera

Josef Komárek

O tom, jak komunisti zničili průmysl, zničili zemědělství, zničili venkov, atd.

Také o harmonii v letech 1970-90. O tom tady několik autorů už napsalo řadu hloupostí. Mně byl komunistický režim také do jisté míry protivný, ale to není důvod k tomu psát hlouposti. A protivný? To vůbec nelze srovnat...

21.9.2017 v 13:55 | Karma článku: 39.84 | Přečteno: 2403 | Diskuse

Josef Komárek

Jakou hrozbou pro nás může být bundeswehr.

Nevím ovšem, v jaké fysické kondici se nachází naše armáda. Ale v Německu se stal podivný případ, který mi vrtá hlavou. V červenci t.r. vyrazila skupina důstojnických čekatelů na menší pochod, jen 6 km.

12.9.2017 v 14:40 | Karma článku: 36.63 | Přečteno: 1602 | Diskuse

Josef Komárek

Ještě k jednomu výroku pana Jáchyma Topola.

Probíhá v hlavách pražských kavárenských intelektuálů Steinerův útok? Co to byl Steinerův útok? To byla drobná episoda v posledních dnech tisícileté Hitlerovy říše.

5.9.2017 v 13:50 | Karma článku: 39.44 | Přečteno: 1664 | Diskuse

Josef Komárek

Jak jsem utíral uplakaný dětský obličejíček hadrem na podlahu.

Tedy vlastně neutíral, ale s černým humorem sobě vlastním jsem to naznačil, ale ona se vnučka nedala. Rozesmál mě příspěvek pana Zbyška Hlinky (24.8.).

30.8.2017 v 13:50 | Karma článku: 17.90 | Přečteno: 490 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Helena Vlachová

Bankrot slušnosti a poctivosti na české politické scéně

Naše země se může pochlubit výbornými herci, zpěváky, skladateli, lékaři, vědci, sportovci, spisovateli, režiséry i dalšími, kteří dělají svou profesi poctivě. Ale naši politici?

23.9.2017 v 6:47 | Karma článku: 8.77 | Přečteno: 105 | Diskuse

Jan Pražák

Horňáci a dolňáci

Kdo by neznal ono klasické dělení nás chlapů podle toho, zda jsme víc okouzleni ženskými ňadry nebo klínem.

22.9.2017 v 21:32 | Karma článku: 12.81 | Přečteno: 511 | Diskuse

Klára Tůmová

To bude veselo!

Ne každé vylepšení je opravdu k lepšímu, ne všechno nové přinese ulehčení a pohodlí. Zvlášť když se vyskytne moucha a všechno jde ne úplně dobrým směrem. Jó, tady bude brzy veselo. Ovšem nebudu to já, kdo se pobaví.

22.9.2017 v 21:04 | Karma článku: 7.47 | Přečteno: 211 | Diskuse

Libuse Palkova

Sex je nás-dělá dobře mně i tobě

Povzbuzena úspěchem předchozí soutěže, týkající se názvu jaderné elektrárny, rozhodla jsem se vyhlásit další. O čem bude, snad dostatečně napovídá nadpis, který jsem si vypůjčila z jedné známé písničky.

22.9.2017 v 19:55 | Karma článku: 9.43 | Přečteno: 592 | Diskuse

Jana Slaninová

Hirudoterapie: jak být kruci sexy v plenkových kalhotkách?

"A příště vám dám pijavky na kostrč." Tak. A mám to mít. Aby se nastartovala činnost lymfy a vylepšilo se fungování mého těla co se týče vnitřních ženských orgánů, musím něco vydržet.

22.9.2017 v 19:50 | Karma článku: 10.71 | Přečteno: 256 | Diskuse
Počet článků 75 Celková karma 33.45 Průměrná čtenost 1850
Senior - bývalý systémový inženýr.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.